Корзина
416 отзывов
Контакты
«ВЕТАПТЕКА»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380674330337+380674330437-Viber
+380932568895
Иван Подлесняк
УкраинаВинницкая областьВинницаул. 1-го Мая 4б(офис)

Денагард 80%, 25кг

Денагард 80%, 25кг
  • Под заказ
  • Код: 10000000253

58 304 грн.

Минимальная сумма заказа — 25 грн.

Денагард 80%, 25кг
58 304 грн.
Под заказДенагард 80%, 25кг
+380674330337
+380674330437-Viber
  • +380932568895
+380674330337
+380674330437-Viber
  • +380932568895
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Денагард 80%, 25кг

Форма випуску, склад і упаковка
Порошок для орального застосування дрібнодисперсний, біло-жовтого кольору зі специфічним запахом, нерозчинний у воді.
1 кг препарату містить:
Тиамулина гідроген фумарат - 800 р.
Допоміжні речовини: желатин.

Фармакологічні (біологічні) властивості і ефекти
Напівсинтетичний антибіотик з групи плевромутилинов. Має бактеріостатичну активність, пригнічуючи синтез білка на рибосомальном рівні.
Активний відносно мікоплазм, включаючи Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, Mycoplasma hyorhinis, Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae і Mycoplasma meleagridis, спірохет (Brachyspira hyodysenteriae, Brachyspira pilosicoli), грампозитивних аеробів (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes) і анаеробів (Clostridium perfringens), грамнегативних анаеробів (Lawsonia intracellularis, Bacteroides spp., Fusobacterium spp.) і аеробів (Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida).
Тиамулин не активний відносно бактерій родини Enterobacteriaceae, в т. ч. Salmonella spp. і Escherichia coli.
Після перорального введення тиамулин гидрофумарат швидко всмоктується в ШКТ і проникає у всі органи і тканини, досягаючи Cmax в сироватці крові свиней через 2 год і зберігаючись на терапевтичному рівні протягом 18-24 год після застосування препарату. Виводиться з організму переважно з фекаліями.
За ступенем впливу на організм препарат відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах добре переноситься свинями.

Показання до застосування препарату Денагард® 80% порошок
— дизентерія свиней (з лікувальної та лікувально-профілактичною метою);
— ензоотична пневмонія свиней (з лікувально-профілактичною метою).

Порядок застосування
Препарат застосовують свиням з кормом індивідуально або груповим способом.
З лікувальною метою при дизентерії, у т. ч. ускладненої Fusobacterium spp. і Bacteroides spp., препарат застосовують в добовій дозі 6-8 мг/кг маси тіла тварини, з розрахунку 125-188 г порошку Денагарда 80% на 1 т корму. Курс лікування становить 5 днів і не менше 2 днів після припинення діареї.
З лікувально-профілактичною метою при дизентерії і энзоотической пневмонії свиней, що викликається Mycoplasma hyopneumoniae препарат застосовують у неблагополучних щодо захворювання на господарствах в період ризику зараження тварин у добовій терапевтичній дозі 6-8 мг/кг маси тіла тварини, з розрахунку 125-188 г порошку Денагарда 80% на 1 т корму. Тривалість застосування препарату не більше 10 днів поспіль.
Особливості дії препарату при його першому застосуванні та скасування не встановлено.
Слід уникати пропуску чергового застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску одного введення застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і за тією ж схемою.

Побічні ефекти
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату в рекомендованих дозах, як правило, не спостерігається.
Симптоми передозування у свиней не виявлено.

Протипоказання до застосування препарату Денагард® 80% порошок
— виражена печінкова недостатність;
— виражена ниркова недостатність;
— підвищена індивідуальна чутливість до тиамулину.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики
Не допускається використання Денагарда 80% спільно з монензином, салиномицином, наразином та іншими ионофорными кокцидиостатиками, антибіотиками аміноглікозидного ряду, а також протягом 7 днів до та 7 днів після застосування зазначених лікарських засобів, зважаючи можливого виникнення у тварин побічних явищ та ускладнень (діарея, анорексія, парези, нефротоксичні ефекти).
Забій свиней на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 6 діб після останнього застосування препарату. М'ясо свиней, вимушено убитих раніше встановленого терміну, може бути використано на корм звірям.

Заходи особистої профілактики
Всі роботи з Денагардом 80% необхідно проводити з використанням спецодягу і засобів індивідуального захисту (гумові рукавички, захисні окуляри, респіратор).
Під час роботи забороняється пити, палити і приймати їжу. По закінченні роботи слід ретельно вимити з милом обличчя і руки, прополоскати рот водою.
Порожню тару з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей; вона підлягає утилізації з побутовими відходами.
Невикористаний препарат знищують окремо від побутових відходів у спеціально відведених місцях, далеко від джерел питної води і водойм.

Умови і терміни зберігання
Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від 5° до 25°С.

Термін придатності - 4 роки.

Власник реєстраційного посвідчення:
Novartis Animal Health d.o.o. (Словенія)

Вироблено:
SANDOZ GmbH (Австрія)

Характеристики
Вид животныхСвиньи
Информация для заказа
  • Цена: 58 304 грн.