Корзина
416 отзывов
Контакты
«ВЕТАПТЕКА»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380674330337+380674330437-Viber
+380932568895
Иван Подлесняк
УкраинаВинницкая областьВинницаул. 1-го Мая 4б(офис)

Кетолайн ин., 100мл - Euro

  • В наличии
  • Код: 16122

297 грн.

Минимальная сумма заказа — 25 грн.

297 грн.
В наличииКетолайн ин., 100мл - Euro
+380674330337
+380674330437-Viber
  • +380932568895
+380674330337
+380674330437-Viber
  • +380932568895
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Кетолайн ин., 100мл - Euro

Прозорий розчин.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
кетопрофен    100 мг
Фармакологічні властивості
Нестероїдний протизапальний засіб із знеболювальною дією та жарознижуючими властивостями.
Фармакодинамічна дія
Кетопрофен належить до покоління нестероїдних протизапальних засобів на основі пропіонової кислоти.
Агент, що викликає запалення, пошкоджує клітину і активізує фосфоліпідази, які постачають арахідонову кислоту. Це основа для ферментних систем циклоксигенази та ліпоксигенази, внаслідок дії яких утворюються речовини, що провокують запалення: простагландини, тромбоксани та лейкотрієни. Кетопрофен є подвійним інгібітором запалення, блокуючи шляхи дії циклоксигенази та ліпоксигенази і, таким чином, не допускаючи утворення простагландинів і лейкотрієнів.
Крім того, кетопрофен - це болезаспокійливий засіб, який впливає на центральну та периферичну нервову систему. Його дія полягає у безпосередньому пригніченні дії брадикініну, вазодилататора та медіатора болю.
Окрім дії проти брадикініну, кетопрофен проявляє активність в центральній нервовій системі, пригнічуючи біль.
У коней кетопрофен нейтралізує ефект ендотоксинів і протидіє кишковим спазмам, які викликає брадикінін.
Фармакокінетичні дані
Кетопрофен швидко всмоктується. У корів пікові рівні в плазмі (8,025±1,9 мкг/мл) досягаються менш, ніж за годину після внутрішньом'язового введення, а біодоступність речовини майже повна. Понад 98% зв'язується з білками плазми і накопичується в запалених тканинах. Кетопрофен має високу спорідненість із синовіальними тканинами, швидко поширюється і виводиться. Тривалість дії препарату довша, ніж очікується, відповідно до його періоду напіввиведення, який триває від менш, ніж однієї години (внутрішньовенне введення у коней), до більш, ніж п'яти годин (після внутрішньом'язового введення великій рогатій худобі).
Істотні концентрації кетопрофену знайдено в синовіальній рідині і його рівень тут вищий, ніж у плазмі, а період напіввиведення у 2-3 рази вищий, ніж у плазмі. Кетопрофен метаболізуєься у печінці до незначущих біологічно активних метаболітів, а 90% виводиться з сечею у вигляді сполук глюкуроніду.
Застосування  
Велика рогата худоба - як протизапальний, болезаспокійливий та жарознижуючий засіб для лікування запальних процесів, спричинених захворюваннями органів дихання, набряком молочних залоз, гострим маститом, запальних процесів у скелетно-м'язовій системі.
        Коні - лікування запальних та больових станів при захворюваннях опорно-рухового апарату (кульгавість травматичного походження, артрит, артроз, травми суглобів (розтягнення зв'язок, синовіїт), переломи, тендиніт, ураження копит (пододерматит, кульгавість), запалення після хірургічних втручань); симптоматичне лікування кольок.
 Свині - протизапальна, аналгезуюча та жарознижуюча терапія при ММА-синдромі, лікування запальних та больових станів при захворюваннях опорно-рухового апарату; при респіраторних інфекціях.
Дозування
Велика рогата худоба: внутрішньовенно або внутрішньом'язово 3 мл препарату на 100 кг маси тіла (3 мг кетопрофену/кг маси тіла) один раз на добу протягом 1-3 діб.
Коні: внутрішньовенно. Для лікування уражень кісток та суглобів, а також скелетно-м'язової системи вводити 1 мл препарату на 45 кг маси тіла (2,2 мг кетопрофену/кг маси тіла) один раз на добу протягом 3-5 діб. Для симптоматичного лікуванні кольок вводити  1 мл препарату на 45 кг маси тіла (2,2 мг кетопрофену/кг маси тіла) одноразово.
Додаткові ін'єкції проводять тільки після повторного клінічного огляду тварини лікарем ветеринарної медицини.
Свині: внутрішньом'язово 3 мл препарату на 100 кг маси тіла (3 мг кетопрофену/кг маси тіла) один раз на добу протягом  1-3 діб.
Протипоказання
Протипоказано застосування тваринам із тяжкою нирковою недостатністю.
Не вводити тваринам, чутливим до кетопрофену.
Застереження
Після внутрішньом'язового введення може з'явитися місцевий набряк, болючий при дотику, який може розпухати до 10 см у радіусі і зникає через тиждень після закінчення лікування.
Не можна вводити жеребим кобилам і лошатам молодше 15-денного віку.
Не можна одночасно вводити інші нестероїдні протизапальні засоби, сечогінні засоби або антикоагулянти.
Споживання молока в їжу людям дозволяється без обмежень
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 4 доби після останнього введення препарату.
Форма випуску
Флакони з прозорого коричневого гідролітичного скла по 10, 100 мл.
Зберігання
Сухе темне місце при температурі від 5°С до 25°С.
Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення. 

Характеристики
Производитель  Euro
Информация для заказа
  • Цена: 297 грн.